Aktualność: Seminarium pod hasłem "Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii"

Szanowni Państwo
Doradcy podatkowi

Poniżej przekazujemy Państwu zaproszenie do uczestnictwa w Seminarium pod hasłem „Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii” organizowanego przez Wielkopolskie COIE przy Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z DREBERIS Sp. z o.o.

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP


Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na Seminarium pod hasłem „Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii”.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego br. o godz.9.30 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Posiedzeń 1.

Wszelkie szczegółowe informacje, w tym zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami RODO znajdują się w załączonym programie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego br., pod adresem e-mail coie@umww.pl
Dodatkowych informacji udziela Jacek Tomczak (tel. 0 61 62 66 256). 

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie COIE przy Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z DREBERIS Sp. z o.o.

DATA PUBLIKACJI: 2019-02-14 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (61) 843 42 55
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

tel. (61) 843 42 55

x
x