Aktualność: Dyżury doradców podatkowych (tel./Skype) organizowane z Urzędem Miasta Poznania

Szanowni Doradcy Podatkowi,

W nawiązaniu do wieloletniej współpracy pomiędzy Wielkopolskim Oddziałem KIDP a Urzędem Miasta Poznania, uprzejmie informujemy, że w związku z odwołaniem stacjonarnych dyżurów doradców podatkowych w Urzędzie Miasta Poznania z uwagi na rozprzestrzeniającego się koronawirusa (COVID-19), zostały zorganizowane bezpłatne dyżury doradców podatkowych dla podatników z Wielkopolski polegające na udzielaniu porad telefonicznie lub za pomocą Skype.

1) Urząd Miasta Poznania będzie zbierać zgłoszenia od podatników wraz z pytaniami, które zadane będą dyżurującemu doradcy podatkowemu. Doradca podatkowy otrzyma wcześniej wykaz pytań od podatników.

2) Dyżury będą odbywać się w uzgodnionym przez Urząd i doradcę podatkowego terminie w godz.12:00-14:00.

3) Doradca podatkowy na jednym dyżurze będzie odpowiadał na pytania otrzymane maksymalnie od czterech podatników.

4) Wielkopolski Oddział KIDP będzie zbierał zgłoszenia od doradców zainteresowanych pełnieniem dyżuru, następnie przekaże wykaz doradców z numerami telefonów tychże doradców do Urzędu Miasta Poznania.

5) Urząd Miasta Poznania będzie bezpośrednio kontaktował się z poszczególnymi doradcami podatkowymi odnośnie ustalenia terminu pełnienia dyżuru.

Zainteresowanych doradców podatkowych pełnieniem dyżuru telefonicznego lub dyżuru za pomocą Skype uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 30 marca 2020 r. na e-mail: wielkopolski@kidp.pl

W zgłoszeniu prosimy podać numer telefonu oraz preferowany sposób pełnienia dyżuru, tj. dyżur telefoniczny czy dyżur poprzez Skype.

DATA PUBLIKACJI: 2020-03-24 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (61) 843 42 55
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań

tel. (61) 843 42 55

x
x