Klub Doradcy Podatkowego (POZNAŃ) - 25.01.2018
Kategoria: Podatkowe
rodzaj: Szkolenie
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 21 / 21
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-01-25
Data zakończenia: 2018-01-25
Organizotor:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           
Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP serdecznie zaprasza na III edycję Klubu Doradcy Podatkowego, czyli na kolejne spotkania zawodowe mające na celu dyskusję nad obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz zagadnieniami wspierającymi funkcjonowanie kancelarii doradcy podatkowego, a także służącymi do omawiania bieżących problemów zawodowych.

Spotkania Klubu odbywać się będą w restauracji w Poznaniu raz w miesiącu w czwartek w godz. 17:00-20:00 od lutego 2017 r. do stycznia 2018 r. (za wyjątkiem lipca i sierpnia br.). Adres restauracji będzie przekazywany Państwu bliżej terminu spotkania i zależny będzie od liczby zainteresowanych doradców chcących uczestniczyć w danym spotkaniu. Uczestnictwo w Klubie Doradcy Podatkowego jest bezpłatne i mogą w nim brać udział tylko doradcy podatkowi. W trakcie spotkań Oddział zapewnia drobną przekąskę i napój. Natomiast każdy uczestnik może dokonać zamówienia na dodatkowe napoje i menu z karty na miejscu we własnym zakresie.

Doradca uczestniczący w spotkaniu Klubu każdorazowo otrzyma 3 punkty z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W dniu 25 stycznia 2018 r. spotkanie Klubu Doradcy Podatkowego odbędzie się w godz. 17:00-20:00 w Poznaniu w Restauracji "U Myśliwych" przy ul. Karola Libelta 37 (www.umysliwych.com). Dla uczestników Klubu dostępny będzie parking przy restauracji, wjazd od ul. Noskowskiego.

UWAGA! Doradca podatkowy, który zapisał się na Klub, a nie był obecny na spotkaniu i nie złożył pisemnej rezygnacji z udziału w Klubie do Biura WO KIDP na 4 dni przed terminem spotkania zostanie obciążony kosztami udziału w Klubie w wysokości 36,90 zł/brutto.