x
Szczegóły szkolenia / imprezy
Klub Doradcy Podatkowego (POZNAŃ) - 25.01.2018
Kategoria: Podatkowe
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 21 / 21
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-01-25
Data zakończenia: 2018-01-25
Organizotor:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           
Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP serdecznie zaprasza na III edycję Klubu Doradcy Podatkowego, czyli na kolejne spotkania zawodowe mające na celu dyskusję nad obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz zagadnieniami wspierającymi funkcjonowanie kancelarii doradcy podatkowego, a także służącymi do omawiania bieżących problemów zawodowych.

Spotkania Klubu odbywać się będą w restauracji w Poznaniu raz w miesiącu w czwartek w godz. 17:00-20:00 od lutego 2017 r. do stycznia 2018 r. (za wyjątkiem lipca i sierpnia br.). Adres restauracji będzie przekazywany Państwu bliżej terminu spotkania i zależny będzie od liczby zainteresowanych doradców chcących uczestniczyć w danym spotkaniu. Uczestnictwo w Klubie Doradcy Podatkowego jest bezpłatne i mogą w nim brać udział tylko doradcy podatkowi. W trakcie spotkań Oddział zapewnia drobną przekąskę i napój. Natomiast każdy uczestnik może dokonać zamówienia na dodatkowe napoje i menu z karty na miejscu we własnym zakresie.

Doradca uczestniczący w spotkaniu Klubu każdorazowo otrzyma 3 punkty z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W dniu 25 stycznia 2018 r. spotkanie Klubu Doradcy Podatkowego odbędzie się w godz. 17:00-20:00 w Poznaniu w Restauracji "U Myśliwych" przy ul. Karola Libelta 37 (www.umysliwych.com). Dla uczestników Klubu dostępny będzie parking przy restauracji, wjazd od ul. Noskowskiego.

UWAGA! Doradca podatkowy, który zapisał się na Klub, a nie był obecny na spotkaniu i nie złożył pisemnej rezygnacji z udziału w Klubie do Biura WO KIDP na 4 dni przed terminem spotkania zostanie obciążony kosztami udziału w Klubie w wysokości 36,90 zł/brutto.
!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Kategorie szkoleń
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
61-371 Poznań,
ul. Romana Maya 1
startbiznesdp
tel. (61) 843 42 55
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia