x
Szczegóły szkolenia / imprezy
ZGROMADZENIE WIELKOPOLSKIEGO ODDZIAŁU KRAJOWEJ IZBY DORADCÓW PODATKOWYCH 09.04.2018 r.
Kategoria: Zgromadzenie Wielkopolskiego Oddziału KIDP
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 94 / 300
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-04-09
Data zakończenia: 2018-04-09
Organizotor:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           
Szanowni Doradcy Podatkowi
Wielkopolskiego Oddziału KIDP
 
Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych informuje, że w dniu 9 kwietnia 2018 r. o godz. 10:30 (rejestracja w godz. 09:00 - 10:30) w World Trade Center przy ul. Bukowskiej 12 w Poznaniu odbędzie się Zgromadzenie Wielkopolskiego Oddziału KIDP.

Zgromadzenie ma na celu wyłonienie: 
- Członków Zarządu Wielkopolskiego Oddziału KIDP
- Członków Wielkopolskiego Oddziału Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego KIDP
 
Rejestracja doradców podatkowych biorących udział w Zgromadzeniu rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 10:30. 
Zarząd przypomina o konieczności zabrania ze sobą legitymacji doradcy podatkowego lub urzędowego dokumentu ze zdjęciem np. paszportu czy dowodu osobistego (brak tego dokumentu uniemożliwi udział w Zgromadzeniu).

Gorąco zachęcamy do udziału Zgromadzeniu naszego regionu - Państwa obecność będzie miała duży wpływ na przyszłość naszego Oddziału.
 
Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie udziału w Zgromadzeniu wybierając jedną z opcji: dokonanie zgłoszenia w systemie mDoradca (zakładka „Szkolenia”)/wysłanie maila na adres: wielkopolski@kidp.pl lub telefonicznie (61) 843 42 55 do dnia 31 marca 2018 roku.

Organizator zapewnia bezpłatny parking na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (wjazd od ul. Śniadeckich na hasło "KIDP"). 

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Kategorie szkoleń
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
61-371 Poznań,
ul. Romana Maya 1
startbiznesdp
tel. (61) 843 42 55
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia