Uprzejmie informujemy, że Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP we współpracy z innymi Regionami KIDP (Łódzkim, Mazowieckim, Małopolskim i Śląskim) w ramach promocji zawodu doradcy podatkowego podjął się współtworzenia Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych, który jest elektroniczną wizytówką doradcy podatkowego zawierającą dane kancelarii doradcy podatkowego wraz z opisem specjalizacji usług świadczonych przez kancelarię. 
Celem katalogu jest ułatwienie dostępu szerokiej grupie podatników do doradców podatkowych. Katalog to szybki sposób zapoznania się z informacjami dotyczącymi doradcy podatkowego (www.twojdoradcapodatkowy.info).

Uprzejmie informujemy, że do Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych będą mogli przystąpić czynni doradcy podatkowi niezalegający w opłacaniu składek członkowskich (powyżej 3 składekoraz doradcy, którzy wykonali profesjonalne zdjęcie profilowe.
                                                   
Poniżej przekazujemy Regulamin Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych oraz prezentację dotyczącą Katalogu ze wstępną wizualizacją oraz wstępnymi możliwościami techniczno-merytorycznymi, które będzie zawierał katalog.

Zdjęcia doradców z Wielkopolski do katalogu są finansowane przez Wielkopolski Oddział KIDP (do dnia 31 grudnia 2018 r.) i można je wykonać w zakładzie FOTO ANGELO Mikołaj Kaczmarek, Poznań, ul. Roosevelta 11, w pon.-pt. w godz. 10:00-15:00tel. 505 717 812  bez konieczności wcześniejszego umawiania się. 

Pliki do pobrania